Dňa 26.4.2024 sa v priestoroch veľkej telocvične konalo finále medzitriednej volejbalovej súťaže. Do turnaja sa prihlásilo 16 tried, ktoré počas niekoľkých týždňov v popoludňajších hodinách bojovali o postup do finálovej štvorice. Družstvo tvorilo dvanásť hráčov z jednej triedy, súčasťou boli minimálne dve dievčatá. Do turnaja sa prebojovali triedy 4.A, 4.B, 5.BB a 1.B.
Turnaj krátkym príhovorom otvoril p. riaditeľ S. Šanta, zaželal študentom radosť z hry a dobré športové výkony. Po rozcvičení sa hralo podľa vylosovaného poradia zápasov na dva víťazné sety, systémom každý s každým.
Hlavnú cenu pre víťaza, chutnú volejbalovú tortu upiekla naša študentka Liliana Petrišinová z 3.CB. Prvé tri miesta boli ocenené medailami, diplomami a sladkými odmenami. Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Marko Hegedűš zo 4.A, najlepšou hráčkou sa stala Tamara Balogová z 1.B triedy.
Konečné poradie turnaja: 1. miesto 4.A
2. miesto 1.B
3. miesto 4.B
4. miesto 5.BB
Ceny odovzdal p. zástupca M. Soták, pričom ocenil výkony všetkých zúčastnených. Ďalej vyslovil želanie, aby sa tento turnaj stal inšpiráciou pre ďalších študentov v zapájaní sa do aktivít podporujúcich zdravie a dynamiku života na našom GK2.
Za PK TSV Mgr. Zuzana Lašáková